CAVEPRO-fessional

CAVEPRO-fessional

Zoptymalizuj prezentację wina dzięki systemowi CAVEPRO-fessional. Możliwość łączenia standardowych modułów z różnymi przegrodami i bardzo głębokimi półkami pozwala dostosować przechowywanie wina do własnych potrzeb. Dzięki precyzyjnej co do milimetra europejskiej jakości oraz odpornym na uderzenia i zarysowania powierzchniom o wyglądzie drewna, wzmocnionym krawędziami ABS, oferujemy trwałość i wyjątkowy styl prezentacji wina.

Odkryj system regałów na wino CAVEPRO-fessional od Pro-wino

Wzbogać swoją prezentację wina dzięki ultranowoczesnemu systemowi CAVEPRO-fessional. Nasze moduły, które można dowolnie łączyć, bardzo głębokie półki i solidna konstrukcja oferują możliwość stworzenia indywidualnego i atrakcyjnego projektu. Modele profesjonalne można również łączyć z nieco płytszymi modelami standardowymi.

Doskonałe połączenie jakości i trwałości

Nasze regały na wino są produkowane w Europie z milimetrową precyzją i składają się z paneli drewnopochodnych pokrytych żywicą melaminową o grubości 1,8 cm. Te wytrzymałe powierzchnie o wyglądzie naturalnego drewna są odporne na uderzenia i zarysowania, a także na działanie światła. Widoczne krawędzie są wzmocnione plastikową powłoką ABS o grubości ok. 0,1 cm, która zapewnia dodatkową wytrzymałość i gwarantuje wyjątkową trwałość.

Atrakcyjna prezentacja na potrzeby sprzedaży

Dzięki naszemu wyposażeniu sklepów CAVEPRO-fessional można zaprezentować swoje produkty w wyjątkowo atrakcyjny sposób i stworzyć przyjemną atmosferę, w której klienci chętnie spędzają czas.

Elastyczność dostosowana do potrzeb

Dostosuj sklep z winami, winotekę lub sklep z winami do swoich indywidualnych potrzeb dzięki wysokiej jakości systemowi regałów na wino CAVEPRO-fessional. Modułowe systemy są idealne do profesjonalnego przechowywania dużych ilości butelek.

Szeroka gama opcji prezentacji

Do wyboru jest 11 różnych wariantów modułów, z których wszystkie można ze sobą łączyć. Pozwala to zoptymalizować prezentację różnych kształtów i rozmiarów butelek, a także innych produktów i ofert. Dzięki praktycznej wysokości 105 cm, nasze regały oferują maksymalną elastyczność - od półek o wysokości do 210 cm. Opcjonalne cokoły i panele końcowe do etykietowania umożliwiają uzyskanie wysokości do ok. 235 cm.

Kompatybilność z innymi systemami

Nasze profesjonalne systemy CAVEPRO-fessional można bezproblemowo łączyć z systemami regałów na wino z serii Cavepro, aby zapewnić maksymalną elastyczność