Systemy regałów na wino - tworzywo sztuczne

Systemy regałów na wino - tworzywo sztuczne

Łatwe w utrzymaniu, odporne na wodę i niewrażliwe na temperaturę - systemy regałów na wino z tworzywa sztucznego można rozbudowywać i dlatego dobrze nadają się do przechowywania większych zapasów wina.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Materiał
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Systemy stojaków na wino z tworzywa sztucznego do przechowywania większej ilości wina

.

Łatwe do czyszczenia, wodoodporne i niewrażliwe na temperaturę - plastikowe stojaki na wino są równie idealne do piwnic lub salonów o dowolnym charakterze. Zalety plastikowych systemów stojaków na wino nadal jest to, że są one niedrogie i mogą być łatwo ułożone na górze lub obok siebie. Możesz więc zbudować całe ściany w swojej piwnicy na wino, a plastikowe stojaki na wino będą rosły wraz z Twoimi zapasami wina.


Systemy stojaków na wino z tworzyw sztucznych w różnych materiałach

.

Żaden inny materiał nie oferuje tak szerokiej gamy stojaków na butelki w różnych kolorach lub o różnych kształtach.

Dla klasycznego wyglądu, stojaki na wino wykonane z polistyrenu, lub ultralekkiego polistyrenu, są zalecane. Moduły można przycinać do pożądanego rozmiaru i kształtu za pomocą zwykłej piły, np. do montażu pod kątem pod schodami. Bez śrub, kołków, narzędzi - Twój plastikowy stojak na wino jest szybko gotowy do użycia. Możesz więc zbudować całe ściany w swojej piwnicy, a plastikowe stojaki na wino rosną wraz z Twoimi zapasami wina.

Ustaw stylowe akcenty w swoim otoczeniu dzięki kolorowym, plastikowym stojakom na wino. Niektóre modele są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je atrakcyjnie łączyć ze sobą.


.

Akrylowe systemy stojaków na wino

Plastikowe stojaki na wino z serii Premium wykonane są z wysokiej jakości szkła akrylowego. W przeciwieństwie do innych stojaków na wino, tutaj Państwa szlachetne wina są prezentowane w sposób widoczny. Jednocześnie ponadczasowy design ma zdecydowanie dyskretny, lekki i nie rzucający się w oczy efekt. Dzięki estetycznemu wyglądowi i przejrzystości, stojaki na wino pasują do każdego stylu wyposażenia wnętrz. Czy to w piwnicy na wino, w salonie czy w gastronomii - stojaki na wino ze szkła akrylowego wszędzie przyciągają wzrok, zwłaszcza gdy są dodatkowo wyposażone w oświetlenie LED. Jednocześnie materiał ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu i odporny na wilgoć.


Plastikowe skrzynki na wino: skrzynki do przechowywania wina

Pudełka do przechowywania wina to skrzynki na wino wykonane z tworzywa sztucznego. Można je dowolnie układać w stosy i pasują do wszystkich kształtów butelek. Oddzielone kolorystycznie mogą służyć do przechowywania np. win musujących, czerwonych lub białych. Z przodu wyposażone są w karty z możliwością etykietowania, za pomocą których można również szybko zidentyfikować poszczególne wina.

Nasze plastikowe systemy stojaków na wino są idealne do użytku w piwnicach, salonach, restauracjach lub winiarniach. Odkryj naszą różnorodną ofertę systemów regałów na wino w różnych kształtach i kolorach i naucz się doceniać korzyści płynące z zastosowania plastiku do przechowywania wina.

Systemy regałów na wino wykonane z plastiku są idealne do zastosowania w piwnicach na wino, salonach, restauracjach i winiarniach.