Piwnice winne - metal

Piwnice winne - metal

Piwnice na wino wykonane z metalu są szczególnie odporne na wilgoć i wytrzymałe. Wyglądają prosto i są odpowiednio przystosowane. Półki metalowe nadają się optymalnie do przechowywania wina w piwnicy.

Efektowne systemy metalowych regałów na wino FERRUM mają prosty i nowoczesny wygląd, dzięki czemu można je odpowiednio dopasować.

Dla winiarni wyposażenia, ale także jako składowy odkładać w prywatnych gospodarstwach domowych, metalowy odkładać długo udowadniał swój wartość.

Idealny materiał do wyposażenia piwnic na wino

Ze względu na ich solidność i odporność na wysoką wilgotność, metalowe stojaki na wino są szczególnie popularne dla wyposażenia piwnicy i mają szeroki zakres zastosowań. Odpowiednia obróbka wyklucza korozję metalu. Oprócz doskonałej tekstury, metal jest również niedrogą alternatywą.

Nieskończone możliwości

W przeciwieństwie do kamienia czy drewna, metal może być łatwo kształtowany w procesie produkcji. Oznacza to, że wiele może być wypróbowany w dziedzinie projektowania i naprawdę niezwykłe opcje przechowywania dla swoich butelek wina są tworzone. Na przykład, butelki, które wydają się unosić w powietrzu lub duże metalowe półki, które służą jako szuflady dla oryginalnych skrzynek z winem. Jeśli szukasz nowoczesnego wyglądu z niezwykłym wyczuciem dla wyposażenia swojej piwnicy na wino, na pewno znajdziesz to, czego szukasz w naszych systemach "FERRUM".

Nie tylko do piwnicy z winami

Metalowe półki z serii "Ferrum" dzięki nowoczesnemu wzornictwu doskonale sprawdzają się nie tylko jako element wyposażenia piwnicy na wino. Wysokiej jakości system może służyć równie dobrze jako elegancka ścianka działowa lub praktyczny regał i półka dekoracyjna we własnym domu, jak i w pomieszczeniach służbowych.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: