Wyposażenie restauracji barów winnych czy winiarni

Wyposażenie restauracji barów winnych czy winiarni

Atrakcyjnie i profesjonalnie wyposażymy Państwa restaurację lub winiarnię w taki sposób, aby goście czuli się komfortowo i chętnie do niej wracali. Dzięki naszym systemom lub indywidualnym pracom na zamówienie zapewniamy odpowiedni element przyciągający wzrok.
.

Popularność restauracji lub winiarni nie jest mierzona jedynie jakością jedzenia i napojów, ale również wystrojem. Stwórz atmosferę, która sprawi, że Twoi goście poczują się komfortowo i będą chcieli do Ciebie wrócić.

Ciepłe drewno tworzy miłą atmosferę

Najpopularniejszym materiałem do wyposażenia restauracji jest naturalny produkt jakim jest drewno. Mają Państwo wybór pomiędzy różnymi rodzajami drewna. Dla tych, którzy chcą stworzyć atmosferę dobrego samopoczucia i przyjemności, chętnie stworzymy półki i akcesoria z drewna sosnowego, bukowego, dębowego, orzechowego lub jesionowego. Oczywiście drewno może być również lakierowane na wybrany przez Państwa kolor, aby nadać Państwa meblom niepowtarzalny styl.

Systemy dekoracyjne lub pojedyncze oprawy - wyposażamy Twoje pomieszczenia

.

Dostarczamy nie tylko stoły, krzesła czy lady, ale również systemy regałowe, w których można ekskluzywnie prezentować np. specjalne wina lub specjały. Nasze systemy regałów dostępne są w różnych gatunkach drewna, kolorach, wysokościach i szerokościach.

Wyjątkowe są systemy prezentacji wina wykonane z akrylu, które nie tylko wyglądają dekoracyjnie na ścianie, ale mogą być również rozpięte w formie łuku pod sufitem.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na indywidualne rozwiązania, możemy dostarczyć Państwu indywidualne rozwiązania wykonane przez stolarzy ręcznych.

.

Lodówki do wina, które przyciągają wzrok

W gastronomii wino musi być zawsze dostępne w odpowiedniej temperaturze do picia. Do tego możemy polecić odpowiedni z naszej szerokiej oferty lodówek do wina. Szklane drzwi zapewniają widok na butelki i etykiety, a Twoi goście mają natychmiastowy wgląd w wybór win.

Szczególną uwagę przyciągają chłodziarki do wina i gastronomii o włoskim wzornictwie, które dostępne są z fantazyjną ramą, zarówno wolnostojące, jak i naścienne.

Wyposażenie wnętrz od profesjonalistów

Mamy wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu i instalowaniu winiarni, winiarni, restauracji, winiarni czy winiarni. Nasz zespół fachowych doradców i projektantów wnętrz wesprze Państwa w wyposażeniu lokalu gastronomicznego. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedniej oferty.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: