O nas

Stefan Woschek, Dyrektor Zarządzający Casa Select
Stefan Woschek,
Dyrektor Zarządzający

Drodzy miłośnicy wina o dobrym smaku,

"Wino to poezja w butelkach", dlatego należy je pić z przyjemnością i starannie przechowywać. Z tego powodu jest nam szczególnie miło zaprezentować Państwu starannie dobrane produkty wokół piwniczki i tematu wina, które będą dla Państwa inspiracją. Przywiązujemy najwyższą wagę do wyjątkowej jakości produktów w połączeniu z doskonałą obsługą.

Wierni naszej maksymie "Najlepsze dla Twojego wina", stale poszukujemy nowych i innowacyjnych rozwiązań, aby zaoferować naszym klientom w Niemczech i innych krajach europejskich wysokiej jakości stojaki na wino i stylowe akcesoria do wina.

Fascynujący świat przechowywania wina...
można odkryć w naszym sklepie internetowym www.weinregal-profi.de.
Wynik z katalogu wysyłkowego "Savoir Vivre - Wybrany dla Ciebie: Exquisite Wine i Gastro Akcesoria", oferujemy szeroką gamę stojaki na wino i akcesoria do wina od 1994 roku.
Nasza pasja, nasze dążenie do ciągłego rozwoju oraz know-how z ponad 25-letniej historii firmy sprawiły, że staliśmy się kompetentnym sklepem specjalistycznym dla miłośników wina w zakresie przechowywania wina.
Rosnący sukces i rosnące zapotrzebowanie naszych klientów skłoniły nas do dalszego skupienia się na dziedzinie przechowywania wina i w 2011 roku do założenia sklepu specjalistycznego www.pro-wino.pl. Tutaj oferujemy klientom w Niemczech i innych krajach europejskich obszerne portfolio produktów wokół piwnicy winnej i tematu wina.

.

Wszechstronna oferta stojaków na wino: U nas znajdziesz stojaki na wino wykonane z wielu różnych materiałów, takich jak drewno, metal, plastik czy kamień - w zależności od tego, co jest najlepsze dla Twojej piwnicy. Do wyboru jest wiele stylów wyposażenia wnętrz: np. rustykalny, nowoczesny, romantyczny, śródziemnomorski lub w stylu wiejskiego domu - każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza oferta obejmuje zarówno systemy standardowe z prostymi półkami podstawowymi, jak i oryginalne projekty oraz indywidualne, wysokiej jakości produkty na zamówienie.

Wszystko, do doskonałej klimatyzacji swoich win: Również ważny punkt klimatyzacji przychodzi z nami nie za krótki: W zależności od potrzeb można dostać lodówki wina i szafki temperatury i oczywiście klimatyzatory wina. Chętnie pomożemy Ci przy instalacji.

Różnorodne & praktyczne akcesoria do wina: Czym byłaby piwnica na wino bez odpowiednich akcesoriów? Przeglądaj korkociągi, karafki, chłodziarki do butelek, meble do wina czy kieliszki - na pewno znajdziesz tam coś pięknego lub przydatnego dla siebie!

Spełniamy Państwa marzenia o indywidualnej piwnicy na wino: Nie tylko zakładamy prywatne piwnice na wino, ale również projektujemy profesjonalne rozwiązania dla winiarni, degustatorni, winiarni, sklepów z winami, restauracji i hoteli. Satysfakcjonująca realizacja indywidualnych projektów jest możliwa dzięki naszej profesjonalnej sieci architektów wnętrz, projektantów i mistrzów rzemiosła.

Każdy, kto chce odpowiednio przechowywać lub prezentować swoje wino, na pewno znajdzie to u nas. Dlatego też zapraszam Państwa na wyprawę odkrywczą do naszego sklepu internetowego www.pro-wino.pl. Skorzystaj z naszych kompleksowych usług - bez stresu i pośpiechu, w zaciszu własnego domu

.

Mam nadzieję, że podoba Ci się przeglądanie, wybieranie i cieszenie się.

Pan Stefan Woschek
(Dyrektor Zarządzający)

Casa Select GmbH


Nasze międzynarodowe przedstawicielstwa