System regałów na wino VINCASA

System regałów na wino VINCASA

Regały na wino VINCASA to podstawowe systemy, które są idealne do tworzenia piwnic na wino. Wiele z systemów półek można rozbudowywać według uznania i łączyć ze sobą, aby przechowywać jeszcze większe ilości butelek z winem. Odkryj regały na wino VINCASA wyłącznie tutaj, na Weinregal-Profi.de.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

System regałów na wino VINCASA

Stojaki na wino VINCASA to podstawowe systemy, które są idealne do kompletnego wyposażenia piwnicy na wino. Wiele z atrakcyjnych systemów stojaków na wino może być rozszerzony w razie potrzeby i mogą być łączone ze sobą do przechowywania nawet większą ilość butelek wina.

Stojak na wino dla wszystkich przypadków

.

Nasz system standardowy jest odpowiedni dla wszystkich tych, którym zależy na optymalnym wykorzystaniu przestrzeni przy urządzaniu i planowaniu piwnicy na wino. Innowacyjny system regałów na wino VINCASA jest bardzo łatwy w montażu bez użycia specjalnych narzędzi. Dzięki prostemu systemowi wtykowemu oszczędzają Państwo wiele energii i czasu podczas urządzania piwnicy na wino, a na końcu mają Państwo wspaniały regał na wino, który można bez problemu rozbudowywać.


Nadaje się również do innych pomieszczeń

.

Nawet jeśli nie posiadasz piwniczki na wino, możesz sprawić, że poszczególne moduły systemu regałów na wino VINCASA staną się nieodzowną częścią Twojego wnętrza. Dzięki różnym rozmiarom i różnorodności modułów, wyszukane systemy regałów na wino można wykorzystać na wiele sposobów. Na przykład, umieść regały w kuchni lub salonie i pozwól, aby jakość mebli mówiła sama za siebie. Twoi goście będą zachwyceni tym wyjątkowym elementem przyciągającym wzrok.


Stabilny i odporny na wilgoć

.

System stojaków na wino VINCASA jest wykonany z litego, dobrze wysuszonego drewna sosnowego i pozostaje solidny, nie odkształcając się ani nie rozrywając, nawet gdy jest narażony na wilgoć w piwnicy. Zatrzaskujący się mechanizm wtykowy nadaje konstrukcji stojaka na wino stabilność niezbędną do zagwarantowania optymalnego przechowywania butelek przez wiele lat.


.

Stojak na wino całkowicie według życzenia

.

Aby sprostać Państwa indywidualnym gustom, możliwe jest bejcowanie, woskowanie, olejowanie lub malowanie naszych systemów regałów na wino na wybrany przez Państwa kolor. Dzięki temu Twoja piwniczka na wino zyska niepowtarzalny charakter.