Działy winne

Działy winne

Umebluj swój sklep z winami lub winotekę w stylu z naszych profesjonalnych, rozszerzalnych systemów regałów na wino. Można też zdecydować się na indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Sklep z winami Le vin du Cœur we Francji

wyposażony w CAVEPRO i VINCASA

LES CAVES

Chemin Laulagnier, 26740 St Marcel les Sauzet

Winoteka w Francji

Przygotowujemy scenę dla Twoich win

Atrakcyjne wnętrze sklepu przyczynia się do zwiększenia sprzedaży w takim samym stopniu, jak dobór asortymentu. Stwórz dobrą atmosferę dla swoich klientów, tak aby z przyjemnością spędzali długi czas w Twoim sklepie z winami, winotece lub sali degustacyjnej. Piękne i zachęcające wnętrze podkreśla asortyment i ma pozytywny wpływ na zachowania zakupowe klientów - czyli osiągasz większą sprzedaż.

Należy zadbać o zapewnienie przejrzystej struktury, zarówno w zakresie wyboru towarów, jak i ich prezentacji na półkach (np. według regionu, odmiany winogron, poziomu jakości itp.), tak aby klienci mogli się łatwo odnaleźć.

Ciepłe drewno tworzy miłą atmosferę

Najpopularniejszymi materiałami do wyposażenia sklepów są drewno lub metal. Drewno, produkt naturalny, jest ciepłym materiałem, który tworzy bardziej tradycyjną, a nawet rustykalną atmosferę. Kolorystyka wnętrza może być ustalona w zależności od wyboru różnych gatunków drewna i ich bejcowania lub lakierowania.

Metalowe półki dla nowoczesnej atmosfery

Metalowe (wino) stojaki często mają nowoczesny, funkcjonalny i jasny do minimalistycznego wyglądu.

Ze względu na swoje właściwości materiałowe nadają się szczególnie do wyposażenia nieco wilgotnych pomieszczeń podziemnych (np. w winiarniach lub salach degustacyjnych w winiarniach).

Rozbudowywane systemy lub pojedyncze urządzenia - tworzymy Państwa sklepy

Nasze systemy regałów na wino oferują różne warianty konstrukcyjne, z których możecie Państwo zmontować swoje regały sprzedażowe - w zależności od wymagań dotyczących prezentacji Państwa produktów. W zależności od systemu moduły mają różne wysokości i szerokości lub mogą być dowolnie rozbudowywane. Można również wybrać z różnych materiałów.

Jeśli zdecydują się Państwo na indywidualną armaturę i okucia, zaproponujemy Państwu rozwiązania wykonane na miarę z wykorzystaniem ręcznie wykonywanej stolarki.

Udogodnienia od profesjonalistów

Jako specjaliści od regałów na wino mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i instalowaniu piwnic na wino i sklepów z winami. Zadbamy o optymalne wykorzystanie powierzchni sprzedażowej w Państwa sklepie i atrakcyjną prezentację Państwa asortymentu. Nasz zespół fachowych doradców i projektantów wnętrz wesprze Cię w realizacji Twojego sklepu lub winiarni. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania odpowiedniej oferty.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście

022 5244291

lub skorzystaj z naszego