Ekskluzywne chłodziarki do wina

Ekskluzywne chłodziarki do wina

Ekskluzywne chłodziarki do wina są bardzo wysokiej jakości i charakteryzują się wyjątkowym wyglądem lub dużą pojemnością. Wiele modeli oferuje również atrakcyjną prezentację butelek.

Ekskluzywne chłodziarki do wina: przyciągają uwagę już na pierwszy rzut oka

Ekskluzywne chłodziarki do wina są wyjątkowo wysokiej jakości, posiadają innowacyjne funkcje i już są wizualną atrakcją. Dzięki nim Twoje wina mają zawsze dokładnie taką samą temperaturę.

Dzięki imponującej ramie lub szczególnie dużemu formatowi ekskluzywne chłodziarki do wina wyraźnie wyróżniają się spośród zwykłych produktów handlowych. Wolnostojące przypominają gabloty lub szklane szafki, zabudowane - ponadwymiarowe obrazy.

Ekskluzywne szafy klimatyczne: idealne do zastosowań profesjonalnych

Ekskluzywne chlodziarki na wino często definiowane są przez ich wielkość. Znajdują więc zastosowanie głównie w gastronomii, np. w restauracjach, winiarniach, sklepach z winem, ale także w winiarniach czy salach degustacyjnych. Wszędzie tam, gdzie trzeba schłodzić dużą ilość butelek lub zaoferować je w sposób reprezentacyjny. Zaletą ekskluzywnej szafy klimatyzacyjnej do wina jest również to, że wina są chłodzone bezpośrednio do idealnej temperatury serwowania. Dzięki jednostrefowej lub dwustrefowej chłodziarce do wina możesz podać swojemu klientowi lub gościowi białe lub czerwone wina bezpośrednio, gotowe do picia.

Wyjątkowe projekty i piękna prezentacja: nasze luksusowe chłodziarki do wina

Czy to eleganckie i minimalistyczne, czy nowoczesne z przyciągającym wzrok oświetleniem, nasze luksusowe chłodziarki do wina zachwycają wyjątkowym stylem. Wysokiej jakości wykonanie znajduje odzwierciedlenie w każdym najmniejszym szczególe projektu. Efektowna lodówka na wino w górnym segmencie cenowym robi na gościach duze wrażenie i świadczy o dobrym smaku. Aby doskonale zaprezentować swoje butelki, opcje prezentacji są wszechstronne. Mozna ustawić butelki pod sobą, obok siebie lub na skośnych półkach prezentacyjnych w lodówce i pozwolić szlachetnym kroplom zaistnieć jako element wyposażenia. Szczególnie praktczne: przy przechowywaniu pod kątem etykieta jest widoczna na pierwszy rzut oka.

Lodówka do wina jako luksusowy mebel - jeśli szukasz profesjonalnych & luksusowych lodówek do wina, nasz sklep internetowy jest właśnie dla Ciebie. Wybierz swój ulubiony model spośród wysokiej jakości modeli z możliwością dostosowania do potrzeb i zachwyć swoich gości i innych miłośników wina nową centralną pozycją dla Twoich szlachetnych win!

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście

022 5244291

lub skorzystaj z naszego