Nasz obszar usług w skrócie

Nasz obszar usług w skrócie

Informacje i porady dotyczące planowania osobistej piwnicy na wino

Doradztwo, planowanie (2D, 3D), montaż


Chętnie doradzimy Państwu, czy chodzi o systemy standardowe, czy też o indywidualną realizację od projektu po montaż odpowiedniej dla Państwa piwnicy na wino. Wyposażamy zarówno prywatne piwnice w proste modułowe regały na wino lub prace na zamówienie w zakresie wysokiej jakości, jak również projektujemy wyposażenie winiarni, sklepów z winami i lokali gastronomicznych, takich jak restauracje, winiarnie czy tawerny.
Obszary

Nasz obszar usług w skrócie


Doradzimy Państwu zarówno przy wyborze odpowiedniej piwniczki na wino
.
Dla technicznego i optycznego projektu prywatnego magazynu wina, fascynująca różnorodność opcji i produktów jest dziś dostępna. W ten sposób można stworzyć dla każdej potrzeby tak praktyczne, jak i atrakcyjne rozwiązania do przechowywania i prezentacji w domu, w piwnicy lub w innych pomieszczeniach.

Jednak piwnica na wino to nie tylko większa przestrzeń do przechowywania, ale może być również postrzegana jako dodatek i ulepszenie nieruchomości. Możliwości wyboru sięgają od niedrogich modułowych systemów standardowych, jak np. system VINCASA z litego drewna lub dekoracyjny system CAVEPRO z klasy premium do wyszukanych systemów indywidualnych.

Podczas wyposażania piwnicy na wino należy wziąć pod uwagę różne czynniki, aby zapewnić, że wina są przechowywane prawidłowo, a tym samym zachowują swoją jakość i wartość. Decydującą rolę odgrywa również klimat pomieszczenia, a w szczególności izolacja, temperatura, wilgotność i wibracje. Może być konieczne dokonanie odpowiednich zmian konstrukcyjnych lub zainstalowanie odpowiedniego wyposażenia. Chętnie doradzimy Państwu w tym zakresie i zapewnimy optymalne warunki przechowywania poprzez odpowiednie rozwiązanie klimatyzacyjne i izolację Państwa piwnicy. W przypadku braku możliwości klimatyzowania całego pomieszczenia, proponujemy Państwu rozwiązanie instalacji klimatyzowanej w wydzielonej strefie.

Zasadniczo, istnieją różne style i materiały, z którymi można wyposażyć piwnicę na wino. Zależnie od twój preferencji, ty możesz wybierać od drewna, metalu, kamienia, lub plastikowych półek lub kombinacji.

Na wszystkie te pytania, zespół specjalistów z profesjonalnego stojaka na wino doradzi Ci. Nasza sieć składa się z profesjonalnych architektów wnętrz, projektantów i mistrzów rzemiosła. Opracowujemy rozwiązania nie tylko dla prywatnych piwnic winnych, ale także dla restauracji, sklepów z winami, winiarni, degustatorni lub handlu winem.
Zapewnimy Ci planowanie widoków
.
Aby zaplanować optymalną piwnicę na wino dla Ciebie, potrzebujemy kilku informacji od Ciebie. Jakie ma Pan szczególne pomysły i życzenia, na przykład w zakresie materiału? Ile butelek chcielibyście Państwo zmieścić. Jak długo należy je przechowywać? Jak wysoka jest temperatura i wilgotność w piwnicy? Ile pieniędzy chcesz wydać na swoją nową piwnicę na wino?

Prosimy o przesłanie siatkowego rzutu pomieszczenia, które ma zostać zaprojektowane, z uwzględnieniem wszystkich szczegółów architektonicznych (okna, schody, itp.). Jeśli nie posiadasz szczegółowego planu, podaj nam jak najwięcej informacji o kształcie i wielkości pomieszczenia. Nasz zespół architektów wykona dla Państwa wizualizację projektu, w zależności od systemu, którego Państwo potrzebują. Jeśli zdecydują się Państwo na jeden z naszych standardowych systemów, otrzymają Państwo bezpłatny plan 2D rzutu kondygnacji i widoku ścian. Jeśli życzą sobie Państwo indywidualną piwniczkę na wino na zamówienie, otrzymają Państwo również plan 3-D. Koszty w wysokości 1.150 zł. zostaną naliczone przy późniejszym zamówieniu o wartości co najmniej 9.200 zł.. Jeśli są Państwo zadowoleni z efektu, przystępujemy do realizacji.

Nasi stolarze zbudują Twoją piwniczkę na wino na zamówienie
.
Jeśli są Państwo zadowoleni z planowanej piwnicy na wino i złożyli u nas zamówienie, rozpoczynają się bezpośrednio prace wstępne do montażu. Żądany materiał jest zamawiany, a następnie indywidualnie wykonywany na miarę przez naszych stolarzy. Następnym krokiem jest montaż przez naszych doświadczonych mistrzów rzemiosła. Na koniec pozostaje już tylko wypełnić nową piwniczkę swoimi kosztownościami i cieszyć się nią!
Fazy

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: