Piwnice winne seria BLACK PURE

Piwnice winne seria BLACK PURE

BLACK PURE to solidny i jednocześnie purystycznie zaprojektowany system stojaków na wino wykonany z metalu. Idealny do przechowywania butelek i potrzeb związanych z przechowywaniem. Specjalne uchwyty ścienne na butelki magnum uzupełniają wyposażenie piwnicy na wino.

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Restauracja DAS GOLDSTEIN by Gollner’s w Wiesbaden, Niemcy

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Prywatna piwnica z winami w Austrii

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Prywatna piwnica z winami w Niemczech

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Prywatna piwnica z winami w Francji

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Uniwersytet w Geisenheim, Niemcy

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino BLACK PURE

Prywatna piwnica z winami w Belgii

Wyposażenie piwnicy na wino z metalowymi stojakami na wino BLACK PURE: solidne i z możliwością rozbudowy

Nowoczesne miejsce dla Twoich win!

Lubisz proste meble i zredukowany, nowoczesny wygląd? Półki na wino i półki do przechowywania z serii BLACK PURE zachwycają prostymi liniami, prostym kształtem i głębokim czarnym kolorem. Zarówno butelki po winie, jak i pudełka oraz akcesoria znajdą swoje miejsce na praktycznych półkach. Solidny jak skała i ponadczasowo nowoczesny system stojaków na wino BLACK PURE umiejętnie łączy w sobie funkcjonalność i design. Wzbogać swoją piwniczkę z winami, winotekę lub pokój degustacyjny o te półki, które można dowolnie rozbudowywać.

Różne modele do przechowywania wina lub zapasów

Regał BLACK PURE wykonany jest z metalu malowanego proszkowo na kolor czarny, jest niemal niezniszczalny i niezwykle stabilny. Możesz przechowywać butelki w jednym lub dwóch rzędach na półce stojaka na butelki, w zależności od wymaganej przestrzeni. W zależności od potrzeb, istnieją różne modele: do przechowywania wina w dwóch różnych szerokościach, z półką prezentacyjną, z wysuwanymi półkami na skrzynki z winem lub z płaskimi półkami do przechowywania. Pojedyncze butelki, karafki i akcesoria do wina są również doskonale wyeksponowane na półkach.

Stojaki na wino BLACK PURE: można je dowolnie łączyć i indywidualnie rozbudowywać

Oferujemy regały z serii BLACK PURE o różnych podziałach. Wszystkie modele można w dowolny sposób łączyć ze sobą i indywidualnie rozbudowywać. Nieważne, czy chcesz przechowywać tylko kilka butelek, czy wypełnić półkami całą piwnicę: BLACK PURE to system regałów na wino, który rośnie wraz z Twoimi zapasami wina.

BLACK PURE do przechowywania lub przechowywania wina

Metalowa półka BLACK PURE jest idealna do przechowywania wina lub zapasów oraz do przechowywania skrzynek z winem. System jest dostępny w różnych wersjach z półkami na butelki oraz jako regały magazynowe z płaskimi półkami.

Zalety BLACK PURE do przechowywania w piwnicy

Dokonałeś dobrego wyboru, wybierając system metalowych stojaków na wino BLACK PURE! Przekonuje swoją solidnością i odpornością. Dzięki materiałowi odpornemu na rdzę i korozję BLACK PURE nadaje się doskonale do przechowywania butelek w piwnicy lub skarbcu. Jest to szczególnie korzystne w przypadku wysokiej wilgotności otoczenia. Dlatego też BLACK PURE jest tak popularny w gastronomii i winiarniach.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: