Akcesoria do klimatyzacji

Akcesoria do klimatyzacji

Monitoruj temperaturę i wilgotność w swojej piwnicy na wino - akcesoria do klimatyzowanej piwnicy na wino od hydroforów po termometry.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
.

Akcesoria do kontroli klimatu w Twojej piwnicy na wino

.

Monitoruj temperaturę i wilgotność w swojej piwnicy na wino

.

Klimatyzatory do wina i izolowane ściany zapewniają stałą temperaturę i wilgotność w Twojej piwnicy na wino. Aby stworzyć optymalne warunki i mieć zawsze kontrolę nad klimatem w Państwa piwnicy z winami, oferujemy Państwu różne produkty jako akcesoria do klimatyzacji.


.

Thermometry i higrometry do sprawdzenia klimatu

.

Prawie każda piwnica na wino może podlegać wahaniom temperatury i wilgotności w ciągu dnia i w zależności od pory roku. Rekompensuje to profesjonalna klimatyzacja.

Z pomocą higrografu można wykryć nieprzyjemne wahania wilgotności i w porę je skorygować. Każde z nagrań powstaje w rytmie 8-dniowym.

Połączenie higro- i termometru pokazuje precyzyjnie i niezawodnie wilgotność i temperaturę cyfrowo. Funkcja alarmu włącza się automatycznie, gdy ustawione wartości temperatury i wilgotności zostaną przekroczone lub zaniżone.

To inteligentne połączenie higro- i termometru zapewnia precyzyjne cyfrowe odczyty wilgotności i temperatury powietrza.

Dzięki tym inteligentnym rozwiązaniom zawsze masz w zasięgu wzroku wartości temperatury i wilgotności w swojej piwnicy z winami.