Regały ścienne z tworzywa sztucznego

Regały ścienne z tworzywa sztucznego

Zaprezentuj swoje wina w niezwykły sposób:
Półka ścienna z tworzywa sztucznego lub akrylu służy jako ekskluzywne miejsce do przechowywania ulubionych win.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Design / Styl
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Akrylowy stojak na wino / pólka scienna CAPRI

  Casa Select Alt

  Akrylowy stojak na wino / pólka scienna CAPRI
  zamiast 1 695,00 zł Tylko 1 524,75 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 100 cm x szer. 20 cm x gł. 5,5 cm
  Liczba butelek: 18
 2. Akrylowy stojak na wino / pólka scienna VARESE

  Casa Select Alt

  Akrylowy stojak na wino / pólka scienna VARESE
  Tylko 7 340,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 153 cm x szer. 70 cm x gł. 16 cm
  Liczba butelek: 60
 3. Akrylowy stojak na wino / pólka scienna COMO

  Casa Select Alt

  Akrylowy stojak na wino / pólka scienna COMO
  Tylko 1 695,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 100 cm x szer. 5,5 cm x gł. 16 cm
  Liczba butelek: 14

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Ścienne stojaki na wino z tworzywa sztucznego - wyjątkowa prezentacja

.

Łatwe do czyszczenia, wytrzymałe i stylowe - to stojaki na wino wykonane z tworzywa sztucznego lub akrylu. Naścienne stojaki na wino wykonane z tworzywa sztucznego są idealne do przechowywania wina w domu, w restauracji lub w salonie sprzedaży, zwłaszcza jeśli przestrzeń jest ograniczona. Jeśli nie masz możliwości ustawienia wolnostojącego regału lub szukasz wizualnego dodatku do istniejących regałów, plastikowy regał ścienny jest doskonałym rozwiązaniem. W wielu modelach butelki leżą równolegle do ściany, dzięki czemu wystarczy głębokość do 20 cm.


Ścienne stojaki na wino włoskich projektantów

Czy to w piwnicy z winami, w salonie, czy w gastronomii, stojaki na butelki wykonane z tworzywa sztucznego lub akrylu wszędzie przyciągają pełne podziwu spojrzenia. Ekskluzywny, przejrzysty wygląd, niewrażliwy materiał i czasami nietypowy kształt sprawiają, że tego typu stojaki na wino przyciągają wzrok

.

W naszych akrylowych ściennych stojakach na wino, włoski design spotyka się z wysokiej jakości wykonaniem. Butelki leżą poziomo w okrągłych wgłębieniach paneli ze szkła akrylowego, sprawiając wrażenie, że unoszą się w powietrzu. Szczególnie na ścianach restauracji lub barów, ten włoski projektant przyciąga wzrok.

Otoczony romantycznie zdobioną ramą ze szkła akrylowego, ścienny stojak na wino tworzy atrakcyjny wizualnie kontrapunkt.

Pomimo niewielkiej przestrzeni wymaganej na ścianie, plastikowe stojaki na wino mogą pomieścić większą liczbę butelek. Spektrum do przechowywania wina rozciąga się od małych stojaków ściennych na 4 butelki do sufitowych na 138 butelek, które mogą być wykorzystane do zaprojektowania całej ściany.


.

Oświetlenie LED jako akcent specjalny

Żaden inny stojak na wino nie nadaje się lepiej do podświetlenia niż stojak akrylowy. Dzięki swojej przezroczystości światło prześwieca wszędzie i dosłownie stawia butelki z winem w odpowiednim świetle - idealna forma prezentacji. W ten sposób znalezienie konkretnej butelki staje się o wiele łatwiejsze.

Dzięki naszym półkom ściennym wykonanym z tworzywa sztucznego lub akrylu, możesz spełnić swoje marzenie o pięknej formie przechowywania i prezentacji butelek. Przekonaj się do tych i innych pięknych stojaków na wino i wybierz swój ulubiony ścienny stojak na wino wykonany z tworzywa sztucznego.