Nasz serwis - Państwa korzyści

Stefan Woschek, Dyrektor Zarządzający Casa Select
Stefan Woschek,
Dyrektor Zarządzający

Szanowni Klienci,

Sklep Pro-wino.pl obsługiwany jest przez firmę Casa Select GmbH. Od 2011 roku jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie wyposażania piwnic na wino oraz dodatkowych akcesoriów. Z naszymi produktami i usługami jesteśmy obecni we wszystkich większych krajach europejskich. Planujemy i budujemy idealne piwnice na wino w wysokiej jakości na zamówienie. Zawsze szukamy niezwykłych i najlepszych produktów, które sprawią, że Twoja piwnica z winami stanie się absolutną ozdobą.

Przekroczenie oczekiwań jest naszym celem!
Dlatego też gwarantujemy najwyższą jakość i najwyższy poziom usług, które wykraczają daleko poza to, co zwykle dzieje się w handlu detalicznym i wysyłkowym. Chciałbym w szczególności zwrócić uwagę na następujące usługi:

Najlepszą jakość produktu

Wszystkie nasze produkty zostały wykonane z najlepszego jakościowo materiału. Korzystając z testów produktów, takich jak Stiftung Warentest, decydujemy o ściśle wyselekcjonowanym włączeniu produktów do naszego sklepu.

Przedłużona gwarancja na stojaki na wino do 10 lat

Poniższe warunki, które opisują warunki wstępne i zakres naszego serwisu gwarancyjnego, nie naruszają zobowiązań gwarancyjnych wynikających z umowy kupna z konsumentem. Na wszystkie przedmioty obowiązuje ustawowy okres gwarancji wynoszący 2 lata.

Nasze produkty są wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Dlatego też na wszystkie nasze stojaki na wino udzielamy Państwu przedłużonej gwarancji na 10 lat. Dzięki tej specjalnej dodatkowej gwarancji masz pewność, że nawet po upływie ustawowego okresu gwarancyjnego będziesz nadal bezpieczny.

Gwarancja obejmuje uszkodzenia i wady naszych stojaków na wino, które w sposób oczywisty wynikają z wad materiałowych i/lub produkcyjnych. W przypadku skorzystania z gwarancji, według naszego uznania, zorganizujemy naprawę, dostarczymy artykuł zastępczy lub zwrócimy cenę zakupu.

Rozszerzona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych normalnym zużyciem, nieprawidłową instalacją i montażem, niewłaściwym użytkowaniem, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi lub montażu, a także poniższych instrukcji bezpieczeństwa.

Usługi gwarancyjne nie powodują przedłużenia okresu gwarancji, ani nie powodują rozpoczęcia nowego okresu gwarancji.

Gwarancja rozpoczyna się od daty dostawy. Faktura jest uznawana za dowód gwarancji lub zakupu. W przypadku reklamacji z tytułu gwarancji, prosimy o dołączenie do przesyłki kopii oryginalnej faktury i przesłanie towaru na adres:

Casa Select GmbH
Logistikzentrum
Richard-Klinger-Str. 11
65510 Idstein
Niemcy

Nawet po wygaśnięciu gwarancji nasz zespół serwisowy jest zawsze dostępny, aby zapewnić szybkie rozwiązanie dla wszelkich niezbędnych napraw.

Casa Select GmbH
Hagenauer Straße 1
65203 Wiesbaden
Niemcy
Telefon: 022 5244291
E-Mail: info@pro-wino.pl

Pobierz i wydrukuj warunki gwarancji bezpośrednio jako plik PDF

Całodobowa, beztroska obsługa (obecnie nie jest możliwe z powodu Corony)

Serwis montażowy: W przypadku montażu towarów wielkogabarytowych lub instalacji urządzeń klimatyzacyjnych oferujemy Państwu nasz wszechstronny, bezproblemowy serwis. Wszystkie nasze produkty są łatwe w montażu. Jeśli potrzebujesz pomocy przy montażu lub masz inne życzenia, chętnie Ci pomożemy.

Konsultacje

W przypadku pytań, informacji i dalszych porad na temat stojaków na wino, przechowywania wina, klimatyzacji wina i wielu innych, nasi wyszkoleni pracownicy chętnie udzielą Państwu pomocy telefonicznie (022 5244291) lub mailowo (info@pro-wino.pl).

5 miesięcy gwarancji ceny

Nasze produkty mają niezmiennie korzystne ceny. Jeśli, wbrew oczekiwaniom, produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym jest oferowany po niższej cenie w innych sklepach internetowych, w reklamach detalicznych lub innych katalogach w ciągu 5 miesięcy w Polsce, zwrócimy Ci różnicę po przedstawieniu oferty. Twoje inne prawa nie są oczywiście ograniczone przez to.

5-miesięczne prawo do zwrotu

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z produktu, możesz po prostu zwrócić go do nas w ciągu 5 miesięcy. Przesyłka zwrotna odbywa się na nasz koszt. Szczegółowe informacje na temat prawa do zwrotu znajdują się w naszych Ogólnych Warunkach Handlowych.

Różne możliwości planowania

Dla indywidualnych rozwiązań w zakresie przechowywania wina oferujemy następujące opcje:

  1. W przypadku oferty na nasze systemy standardowe, zgodnie z Państwa życzeniami i warunkami pomieszczenia, wykonamy dla Państwa bezpłatnie dwuwymiarowy plan podłogi (Stellplaner). Prosimy o przesłanie nam zwymiarowanego rzutu piwnicy z uwzględnieniem rozmieszczenia okien i drzwi.
  2. Jeśli życzą sobie Państwo trójwymiarowe planowanie, pobieramy jednorazową opłatę ryczałtową w wysokości 1250 zł, która zostanie odliczona od kolejnego zakupu (wartość towarów powyżej 10000 zł).
  3. Oprócz standardowych systemów projektujemy również indywidualne rozwiązania dla wyposażenia Państwa piwnicy na wino, sali degustacyjnej, restauracji lub sklepu winiarskiego w ramach prac wykonywanych na zamówienie. Współpracujemy z siecią profesjonalnych ekspertów, takich jak architekci wnętrz, projektanci i mistrzowie rzemiosła, którzy osiągną dla Państwa najlepsze rezultaty. Oczywiście, wdrożenie jest również częścią usług, które oferujemy.