Piwnice winne - cegła

Piwnice winne - cegła

Do budowy murowanych piwnic na wino używa się wyłącznie historycznych, ręcznie formowanych cegieł, które tworzą przyjemny klimat wnętrza. W ten sposób można stworzyć nastrojową piwniczkę na wino nawet z małego pomieszczenia.

Referencje klienta: piwnica murowana/sklepiona

prywatna piwnica na wino

Referencje klienta: piwnica murowana/sklepiona

Zamek Reichenstein

Referencje klienta: piwnica murowana/sklepiona

Prywatna piwnica z winami w Szwajcarii

Referencje klienta: piwnica murowana/sklepiona

Prywatna piwnica z winami w Niemczech

Budowa piwnicy na wino z ręcznie robionych zabytkowych cegieł

Czy masz zwykłe pomieszczenie piwniczne, które chciałbyś przekształcić w sklepioną piwnicę z historycznym lub rustykalnym charakterem? Nie ma sprawy. Na podstawie określonych przez Państwa parametrów planujemy przebudowę i rozbudowę Państwa piwnicy na murowaną piwnicę i winiarnię.

Piwnice murowane i ich zalety

Podobnie jak w naturalnej jaskini, piwnica murowana jest naturalnie wilgotna i chłodna przez cały rok. Materiał budowlany, jakim jest cegła, wchłania wilgoć z pomieszczenia bez tworzenia się na ścianach skroplin, które prowadziłyby do niepożądanego rozwoju pleśni na ścianach i etykietach butelek. Piwnice na wino wykonane z cegły mają również efekt równoważenia temperatury. Te dwie właściwości sprawiają, że piwnice murowane najlepiej nadają się do długoterminowego przechowywania wina. Ponadto, murowane piwnice winne w naturalny sposób emanują bardzo dekoracyjną i przytulną atmosferą.

Wyselekcjonowane, unikalne materiały

Do budowy piwnicy murowanej lub sklepionej używamy tylko wyselekcjonowanych, historycznych cegieł, które są jeszcze ręcznie wyrabiane. Czy to dla osób prywatnych, czy też jako pomieszczenie do degustacji dla hotelarstwa, gastronomii lub winiarzy - przekształcimy Państwa zwykłe pomieszczenie (piwniczne) w piękną wizualnie piwnicę murowaną lub sklepioną, w której Państwa wina będą czuły się komfortowo również pod względem klimatycznym.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: