Regały na wino - kamień

Regały na wino - kamień

Stojaki na wino wykonane z kamienia lub gliny są szczególnie stabilne i wyglądają bardzo naturalnie. Jednocześnie zapewniają idealny mikroklimat, równoważąc temperaturę i wilgotność powietrza.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Design / Styl
Wysokość (cm)
-
Szerokość (cm)
-
Głębokość (cm)
-

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Stojak na wino CHEERS wykonany z Eternitu

  Casa Select Alt

  Stojak na wino CHEERS wykonany z Eternitu
  Tylko 685,40 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 31 cm x szer. 38 cm x gł. 25 cm
  Liczba butelek: 10
 2. Stojak na wino z gliny NIMES

  Casa Select Alt

  Stojak na wino z gliny NIMES

  od 183,77 zł

 3. Stojak na wino z gliny LYON

  Casa Select Alt

  Stojak na wino z gliny LYON

  od 183,77 zł

 4. Gliniany stojak na wino ARLES

  Casa Select Alt

  Gliniany stojak na wino ARLES

  od 183,77 zł

 5. Stojak na wino gliniane NIZZA

  Casa Select Alt

  Stojak na wino gliniane NIZZA

  od 183,77 zł

Produkty 5

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Piwnice winne - cegła

Stojaki na wino wykonane z kamienia i gliny

Stojaki na wino z kamienia: optymalny materiał do przechowywania wina

Stojak na wino z kamienia lub gliny to nie tylko przyciągający wzrok lub praktyczny regał do przechowywania w piwnicy na wino - system stojaków na wino z kamienia lub gliny spełnia wszystkie kryteria profesjonalnego przechowywania wina. Z jednej strony naturalny materiał, jakim jest kamień, kompensuje wahania temperatury otoczenia. Te stojaki na wino mogą również wchłonąć wilgoć z bardzo mokrych piwnic i uwolnić go ponownie w razie potrzeby. W ten sposób równoważone są fazy suchego powietrza w pomieszczeniu, które bardzo często występują w miesiącach zimowych. Kamienne systemy regałów na wino są modułowe i mogą być w każdej chwili rozbudowane. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności: Zaprojektuj swoją osobistą piwniczkę z pięknymi kamiennymi regałami na wino i wyposaż wszystko indywidualnie.


Z nami znajdziesz kamienny system stojaków na wino, który spełni Twoje wymagania. Stojaki na wino wykonane z kamienia zapewniają optymalny mikroklimat do przechowywania wina. Temperatura i wilgotność są przez cały czas zrównoważone. Dzięki przejrzystemu i nowoczesnemu wyglądowi moduły kwadratowe nadają się nie tylko do zaprojektowania piwniczki na wino, ale także jako specjalna półka do strefy mieszkalnej.


Stojaki na wino wykonane z gliny

Oferują miejsce na 6 do 8 butelek i mogą być wykorzystane, na przykład, do przechowywania butelek czerwonego wina w części mieszkalnej jako uzupełniający i uroczy element wyposażenia. Od zastosowania kilku pojedynczych modułów do zaprojektowania całych ścian w piwnicy na wino - stojaki na wino z gliny można układać i rozbudowywać na wiele sposobów i podkreślają rustykalny wygląd piwnicy na wino.


Stojaki na wino wykonane z kamienia dla wyjątkowej piwnicy na wino

Łatwa obsługa oraz różne warianty konstrukcyjne systemów regałów na wino z kamienia lub gliny umożliwiają dopasowanie do każdego planu i wysokości pomieszczenia. Dzięki temu przemyślany system stojaków na wino z kamienia można absolutnie indywidualnie dopasować do swoich potrzeb.

W winiarni i w piwnicy stojaki na wino wykonane z kamienia tworzą imponującą atrakcję z ich różnorodnymi elementami, które są tak praktyczne, jak i dekoracyjne.