Regały na wino - kamień

Regały na wino - kamień

Stojaki na wino wykonane z kamienia lub gliny są szczególnie stabilne i wyglądają bardzo naturalnie. Jednocześnie zapewniają idealny mikroklimat, równoważąc temperaturę i wilgotność powietrza.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Kolor
Design / Styl
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Piwnice winne - cegła

Stojaki na wino wykonane z kamienia i gliny

Stojaki na wino z kamienia: optymalny materiał do przechowywania wina

Stojak na wino z kamienia lub gliny to nie tylko przyciągający wzrok lub praktyczny regał do przechowywania w piwnicy na wino - system stojaków na wino z kamienia lub gliny spełnia wszystkie kryteria profesjonalnego przechowywania wina. Z jednej strony naturalny materiał, jakim jest kamień, kompensuje wahania temperatury otoczenia. Te stojaki na wino mogą również wchłonąć wilgoć z bardzo mokrych piwnic i uwolnić go ponownie w razie potrzeby. W ten sposób równoważone są fazy suchego powietrza w pomieszczeniu, które bardzo często występują w miesiącach zimowych. Kamienne systemy regałów na wino są modułowe i mogą być w każdej chwili rozbudowane. Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej kreatywności: Zaprojektuj swoją osobistą piwniczkę z pięknymi kamiennymi regałami na wino i wyposaż wszystko indywidualnie.


Z nami znajdziesz kamienny system stojaków na wino, który spełni Twoje wymagania. Stojaki na wino wykonane z kamienia zapewniają optymalny mikroklimat do przechowywania wina. Temperatura i wilgotność są przez cały czas zrównoważone. Dzięki przejrzystemu i nowoczesnemu wyglądowi moduły kwadratowe nadają się nie tylko do zaprojektowania piwniczki na wino, ale także jako specjalna półka do strefy mieszkalnej.


Stojaki na wino wykonane z gliny

Oferują miejsce na 6 do 8 butelek i mogą być wykorzystane, na przykład, do przechowywania butelek czerwonego wina w części mieszkalnej jako uzupełniający i uroczy element wyposażenia. Od zastosowania kilku pojedynczych modułów do zaprojektowania całych ścian w piwnicy na wino - stojaki na wino z gliny można układać i rozbudowywać na wiele sposobów i podkreślają rustykalny wygląd piwnicy na wino.


Stojaki na wino wykonane z kamienia dla wyjątkowej piwnicy na wino

Łatwa obsługa oraz różne warianty konstrukcyjne systemów regałów na wino z kamienia lub gliny umożliwiają dopasowanie do każdego planu i wysokości pomieszczenia. Dzięki temu przemyślany system stojaków na wino z kamienia można absolutnie indywidualnie dopasować do swoich potrzeb.

W winiarni i w piwnicy stojaki na wino wykonane z kamienia tworzą imponującą atrakcję z ich różnorodnymi elementami, które są tak praktyczne, jak i dekoracyjne.