Piwnice winne

Wykonanie indywidualnej piwnicy na wino

Marzysz o własnej piwniczce na wino lub magicznym pomieszczeniu do przechowywania wina w domu? W Pro-wino.pl sprawiamy, że marzenia o przechowywaniu wina stają się rzeczywistością. Niezależnie od tego, czy posiadasz własną piwniczkę na wino, czy chciałbyś, abyśmy przeprojektowali pomieszczenie w Twoim domu, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zoptymalizować przechowywanie i prezentację Twoich win oraz zaoferować idealne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia.

Wrażenia klientów

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail:

Video/PDF

Obraz podglądowy
Prezentacja prywatnych piwnic na wino
Obraz podglądowy
Prezentacja naszych modeli i możliwości
Broszura online piwnice na wino
Broszura online piwnice na wino
×

Indywidualna winiarnia

Realizacja państwa wymarzonych pomysłów

Dzięki indywidualnej winiarni mogą państwo spełnić marzenie o idealnym przechowywaniu wina. Państwa prywatna winiarnia jak i wyposażenie winnicy, sklepu czy zakładu gastronomicznego zostaną zrealizowane dokładnie według państwa pomysłów i życzeń. Poszczególne systemy piwnic na wino w naszym asortymencie są pod opieką sieci profesionalnych specialistów, takich jak architekci wnętrz, projektanci i mistrzowie rzemiosła. Są oni do państwa dyspozycji od planowania do indywidualnego wyposażenia winnicy i osiągajądla państwa najlepsze wyniki.


Indywidualna piwniczka na wino - szyta na miarę

Bez względu na budżet i ilość miejsca, znajdą państwo u nas piwniczkę na wino dostosowaną indywidualnie do państwa potrzeb. Dzięki wysokiej jakości systemowi „PERFECT FIT” można stworzyć bardzo indywidualną piwnicę na wino z nutką luksusu. Stojaki na wino wykonane z doskonałego drewna orzechowego pomogą stworzyć piwnicę na wino, która emanuje jakością i wyjątkowością. Zapraszamy do obejrzenia naszych artykułów i wybrania ulubionego.


Szeroka gama regałów na wino

Oferujemy fascynującą różnorodność wyboru regału na wino do indywidualnej winiarni. Niezależnie od tego, czy jest to drewno, metal, akryl czy kamień - klasyczny, nowoczesny lub śródziemnomorski, gwarantujemy pożądany materiał i styl, który zapewni państwu trwałą przyjemność korzystania z piwnicy na wino. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Zapierające dech w piersiach akcenty

Indywidualna piwniczka winna powinna służyć nie tylko do optymalnego przechowywania wina, ale powinna również zachęcać do degustacji wina i inspirować zarówno państwa, jak i państwa gości poprzez przyciąganie wzroku. Pokażemy państwu , w jaki sposób można zamienić piwnicę na wino w atrakcyjną poprzez wzajemną grę różnych materiałów lub dodanie elementu stylistycznego. Można na przykład połączyć drewniane stojaki na wino z akrylowymi wstawkami lub dodać lustrzane elementy do wyposażenia piwnicy na wino. Poprzez ustawienie pośredniego oświetlenia LED można uzyskać imponujące efekty, dzięki którym wina będą się pojawiać zawsze we właściwym świetle. Nieustannie poszukujemy nowych i innowacyjnych rozwiązań na całym świecie, aby oferować tylko to co najlepsze.


Prawidłowe klimatyzowane przechowywanie wina

Przy tworzeniu indywidualnej piwnicy na wino należy wziąć pod uwagę różne czynniki, aby wina były prawidłowo przechowywane, a tym samym zachowały swoją jakość i wartość. W szczególności decydującą rolę odgrywają izolacja, temperatura, wilgotność i wibracje. Chętnie doradzimy również w tym zakresie i zapewnimy idealne warunki przechowywania wraz z odpowiednim rozwiązaniem klimatyzacyjnym i izolacją piwnicy.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: