Klimatyzatory do wina

Klimatyzatory do wina

Jednostki kontroli klimatu wina są niezbędne dla profesjonalnej piwnicy winiarskiej, aby zachować wartość win. Temperatury, które są zbyt wysokie lub zbyt niskie, a przede wszystkim wysokie wahania temperatury uszkodzić szlachetne wina.
Filtr
Filtr
Cena
-
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-
Filtr
Twój wybór
 1. Marka
  Wine Master

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Klimatyzator WineMaster ARM 15X

  Casa Select Alt

  Wine Master
  Klimatyzator WineMaster ARM 15X
  Tylko 21 895,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 31,7 cm x szer. 88,5 cm x gł. 42,4 cm
 2. Wine IN 50X (jednostka pietrowa)

  Casa Select Alt

  Wine Master
  Wine IN 50X (jednostka pietrowa)
  Tylko 28 845,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 104,4 cm x szer. 50 cm x gł. 47,8 cm
 3. Drzwi klimatyczne PC15X (zawias prawy)

  Casa Select Alt

  Wine Master
  Drzwi klimatyczne PC15X (zawias prawy)
  Tylko 24 895,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 200 cm x szer. 72 cm x gł. 25,5 cm

Produkty 7

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Klimatyzatory do wina - ważne dla profesjonalnego przechowywania wina w piwnicy

.

Jednym z najważniejszych warunków dla doskonałego przechowywania wina jest temperatura otoczenia. Zbyt wysokie lub zbyt niskie temperatury, a przede wszystkim duże wahania temperatury mogą uszkodzić szlachetne krople. Odpowiednie klimatyzatory do wina zapewniają idealną i przede wszystkim stałą idealną temperaturę 12 do 14 stopni w Państwa piwnicy na wino


.

Systemy chłodzenia

Innowacyjna technologia umożliwia profesjonalną klimatyzację nawet w prywatnych piwnicach winiarskich. Do tego celu dostępne są urządzenia z izolacją akustyczną o różnych wydajnościach klimatyzacji, dostosowanych do wielkości pomieszczenia. Gwarantują one stałą temperaturę np. 10 do 12 stopni C. W zależności od modelu, klimatyzacja może być dostarczana do pomieszczeń o kubaturze od 25 m³ do 240 m³. Urządzenia klimatyzacyjne są stosunkowo łatwe w montażu i dopasowują się do projektu przestrzennego piwnicy na wino pod względem wielkości i konstrukcji. Oferujemy modele, które mogą być zainstalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz piwnicy na wino. W celu uzyskania optymalnego efektu chłodzenia, ściany wewnętrzne, sufit i drzwi klimatyzowanego pomieszczenia muszą być izolowane.


Odwilżacze dla właściwej wilgotności

.

Suche powietrze może na dłuższą metę zaszkodzić Twoim cennym kroplom! Jeśli chcesz, aby Twoje skarby dojrzewały w spokoju przez lata, musisz zapewnić odpowiednią wilgotność w swojej piwnicy na wino. Ponieważ wilgotność jest stale zmienna i nierówna w zależności od pory roku, warunków pogodowych i regionu, zaleca się zainstalowanie nawilżacza w piwnicy na wino. Optymalny poziom wilgotności dla dojrzewania wina wynosi od 60 do 80%. Dzięki nawilżaczowi powietrza można utrzymać tę idealną wartość i stale ją sprawdzać.


Użyteczne akcesoria do sterowania klimatem

.

Do monitorowania temperatury i wilgotności w Twojej piwnicy z winami oferujemy różne higrometry i termometry. Dzięki tym przydatnym urządzeniom można zawsze bardzo dokładnie odczytać aktualne wartości, takie jak temperatura, wilgotność, ciśnienie itp. Wystarczy powiesić lub postawić ten praktyczny dodatek, a wszystkie potrzebne informacje będziesz miał pod ręką.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i odkryj przydatne akcesoria, które sprawią, że Twoja piwnica na wino będzie jeszcze bardziej efektywna i atrakcyjna. Korzystacie Państwo również z naszych obszernych warunków serwisowych i gwarancji.