Piwnice winne seria PRESTIGE

Piwnice winne seria PRESTIGE

Ekskluzywny i wysokiej jakości premium, z litego dębu, wykonany w kunsztownej stolarni i indywidualnie łączony. Seria stojaków na wino PRESTIGE umiejętnie łączy w sobie funkcjonalność i design.

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino PRESTIGE

Dział win w sklepie REWE St. Augustin

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino PRESTIGE

Piwnica na wino w Szwajcarii

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino PRESTIGE

Prywatna piwnica z winami w Niemczech

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino PRESTIGE

Piwnica na wino we Włoszech

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino PRESTIGE

Winoteka w Francji

Ekskluzywna i wysokiej jakości seria półek PRESTIGE umiejętnie łączy w sobie funkcjonalność i design.

Nadaj swojej piwnicy z winami, winotece lub sali degustacyjnej elegancką atmosferę dzięki tym wykonanym na zamówienie półkom, gdzie Ty i Twoi goście będziecie mogli cieszyć się każdą degustacją. Oczywiście PRESTIGE może również wspaniale wzbogacić przestrzeń mieszkalną. Gotowe do montażu półki zostały przemyślanie zaprojektowane, aby przechowywać butelki bezpiecznie i w zasięgu ręki. Dzięki wszechstronnemu podziałowi poszczególnych modeli na przegródki, profesjonalna segregacja win według odmian, kształtu butelki i rocznika jest dziecinnie prosta.

Lite drewno dla pierwszorzędnej jakości premium

PRESTIGE jest wykonany przez wykwalifikowanych rzemieślników w misternej pracy stolarskiej i z wielką miłością do materiałów i wykonania. W każdym szczególe czuć jakość materiałów i pasję stolarzy. Niskie półki mają wysokość 90 cm, wysokie 210 cm i są wykonane z dokładnością co do milimetra. Na ściany zewnętrzne zastosowano wytrzymałe panele dębowe o grubości 2,8 cm.

Taka grubość półek nadaje PRESTIGE niezwykle wysoką stabilność i wytrzymałość. Wewnętrzne przegródki o grubości 1,6 cm zapewniają, że w tym uniwersalnym stojaku na wino można bez obaw przechowywać niezliczoną ilość butelek w poziomie, w pionie lub nawet pod kątem.

Z pierwszorzędnego, litego drewna dębowego w dwóch wersjach

PRESTIGE wykonany jest w całości z litego drewna dębowego. Drewno dębowe jest sprawdzonym materiałem w branży winiarskiej i jest wykorzystywane m.in. do produkcji beczek barrique. Ciesz się delikatnym, naturalnym usłojeniem drewna dębowego bez sęków, z którego produkowany jest PRESTIGE. Seria stojaków na wino jest dostępna w kolorze naturalnego dębu o jasnym wyglądzie lub bejcowanego brązu.

14 półek z różnymi podziałami

W ofercie posiadamy 14 regałów z serii PRESTIGE, każdy o innym układzie. Oprócz ulubionych win na półkach można przechowywać również kieliszki lub karafki. Niektóre z modeli posiadają również półki, na których doskonale wyeksponowane są poszczególne butelki lub inne akcesoria. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać tylko kilka butelek, czy wypełnić półkami całą piwnicę, PRESTIGE to wszechstronny system regałów na wino, który rośnie wraz z Twoimi zapasami wina.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: