Regały z tworzywa sztucznego

Regały z tworzywa sztucznego

Pojedyncze półki z tworzywa sztucznego lub akrylu są atrakcyjnymi, niezwykłymi stojakami na butelki dla małych zapasów wina i przyciągają wzrok w Twojej atmosferze życiowej.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Marka
 1. CAVEPRO
Materiał
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Akrylowy regal prezentacyjny BELLA na 1 fl.

  Casa Select Alt

  CAVEPRO
  Akrylowy regal prezentacyjny BELLA na 1 fl.
  Tylko 124,75 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 18 cm x szer. 9 cm x gł. 24 cm
  Liczba butelek: 1
 2. Akrylowy stojak na wino AOSTA, pochylony do przechowywania butelek

  Casa Select Alt

  Akrylowy stojak na wino AOSTA, pochylony do przechowywania butelek
  zamiast 1 645,00 zł Tylko 995,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 48 cm x szer. 40 cm x gł. 28 cm
  Liczba butelek: 12

Produkty 10

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Pojedyncze stojaki na wino z tworzywa sztucznego: atrakcyjne stojaki na butelki dla małych zapasów wina

.

Pojedyncze stojaki na wino z tworzywa sztucznego są bardziej odpowiednie do prezentacji wybranych butelek niż do przechowywania przez dłuższy czas. Mają one tendencję do przechowywania małych ilości butelek wina. Ten typ stojaka na wino jest używany głównie w pomieszczeniach mieszkalnych i nie jest zalecany do długotrwałego przechowywania ze względu na wysoką temperaturę otoczenia. Zaletą pojedynczych stojaków z tworzywa sztucznego jest to, że zawsze masz swoje ulubione wino pod ręką. Szczególnie, gdy przyjmujesz gości na kolację, stojaki na wino design wyglądają atrakcyjnie na Twoim stole lub jako przyciągający wzrok stolik boczny.


Pojedyncze półki wykonane z akrylu lub tworzywa sztucznego w nietypowych wzorach

.

Wykonane z przezroczystego szkła akrylowego lub tworzywa sztucznego w subtelnych lub wesołych kolorach, nasze stojaki na wino pasują do każdego wystroju i inspirują swoimi innowacyjnymi kształtami. Mniejsze modele doskonale prezentują się w kuchni i na kredensach. Niektóre plastikowe stojaki na wino mogą być używane zarówno jako obiekt do projektowania jako pojedynczy stojak dla małych ilości butelek, kilka modeli z tej samej serii w połączeniu ze sobą, a następnie oferują już miejsce dla średniej wielkości zapasów wina.


.

Stojaki na wino wykonane z materiału łatwego w pielęgnacji

.

Stojaki na wino wykonane z tworzywa sztucznego mają wiele zalet w porównaniu z modelami wykonanymi z innych materiałów. Zwłaszcza jeśli szukasz stojaka na wino do użytku w kuchni, dobrze jest użyć rack wykonany z tworzywa sztucznego. Są one bardzo łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Właściwości te są również korzystne w pomieszczeniach mieszkalnych lub w piwnicy na wino. Stojaki na wino można po prostu przetrzeć wilgotną ściereczką.