Winoteki

Właściwe umeblowanie stwarza przyjazną atmosferę, w której klienci mogą poczuć się jak w domu i poznać asortyment w spokoju. Indywidualne meble wykonane z drewna, metalu i szkła akrylowego pozwolą wyeksponować wina, alkohole i specjały w najlepszy sposób.


Winnice

Czy to w stylu rustykalnym czy nowoczesnym, urządzimy Państwa pomieszczenia do degustacji i sprzedaży. Stworzymy atmosferę, w której można doskonale zaprezentować swoje wina i przyjmować klientów.


Sklepy z winami

Przekonujące prezentowanie win i przechowywanie ich w sposób oszczędzający miejsce, wspieranie klientów w ich decyzjach zakupowych, oferowanie próbek i promowanie sprzedaży pudełkowej. Możemy wspierać Państwa we wszystkich tych wymaganiach. Nasze meble do prezentacji i sprzedaży są indywidualnie projektowane i dostosowywane do Państwa wymagań.


Dział wina

Dział winny nabiera również coraz większego znaczenia w handlu detalicznym artykułami spożywczymi. Może być centrum obrotu i oferuje regionalnym dostawcom możliwość korzystania z platformy. Wspieramy Państwa w optymalnej prezentacji wina i alkoholi. Wspólnie z Państwem opracowujemy idealną koncepcję dla wszystkich potrzeb i tworzymy przyciągające uwagę punkty dla Państwa klientów.


Gastronomia

Pragniecie, aby Wasi goście czuli się u Was jak w domu i zawsze chcieli wracać? Jesteśmy u Państwa boku od pierwszego pomysłu i opracowania koncepcji, poprzez planowanie, produkcję i profesjonalny montaż.


Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście

022 5244291

lub skorzystaj z naszego