Oszklone klimatyzowane witryny do przechowywania wina

Oszklone klimatyzowane witryny do przechowywania wina

Spraw, aby Twoja piwnica z winami była widoczna dla wszystkich: ekskluzywne, przeszklone pomieszczenia do przechowywania win, w których Twoje wina są nie tylko doskonale chłodzone, ale również optymalnie prezentowane.

Hotel Quellenhof - Passeier

Hotel Mooserwirt - Arlberg

Hotel Weinegg - Girlan

Hotel Alpenschlössl - Passeier

Hotel Valserhof - Vals

MIRAMONTI Boutique Hotel - Hafling

Amonti & Lunaris - Ahrntal

Wielkie wina zasługują na wspaniałą atmosferę:

Estetyczne, profesjonalne, promujące sprzedaż, z optymalnymi warunkami przechowywania wszystkich rodzajów wina i szampana. Dotyczy to zarówno sektora gastronomicznego, jak i prywatnych piwnic z winami.

Jeśli nie chcesz trzymać swoich ekskluzywnych win w ukryciu w piwnicy, zaprezentuj je wszystkim w szlachetnych, przeszklonych winiarniach typu walk-in i zrób wrażenie na swoich gościach i przyjaciołach. Państwa wina będą tam przechowywane w idealnej temperaturze.

Projektujemy i realizujemy wysokiej jakości pomieszczenia do przechowywania wina ze szkła dla różnych wymagań w różnych wymiarach - od eleganckiej gabloty na wino do szafy chłodniczej typu walk-in ze zintegrowanym systemem chłodzenia, najlepiej w wersji zlicowanej z podłogą i sufitem z filigranowymi profilami.

Ich cenne wina przechowywane są w pełni klimatyzowanym pomieszczeniu, chronionym przed światłem słonecznym, o stałej temperaturze, kontrolowanej wilgotności i najwyższych standardach architektonicznych.

Wyposażenie i funkcja jak bardzo dobra szafa kontrolna temperatury wina

Produkujemy winiarnie według Państwa specyfikacji, na miarę i dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Do wykończenia wnętrza można wybrać materiały takie jak drewno, szkło lub metal. Wewnętrzne oświetlenie LED można stale włączać i ściemniać.

Oddzielne strefy temperaturowe (+5°C do +20°C) oraz elektroniczna kontrola dostępu mogą być regulowane za pomocą zintegrowanego panelu dotykowego. Wizualne i akustyczne sygnały ostrzegawcze w przypadku ewentualnych usterek zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dla Państwa wysokiej jakości win. Przegrody termiczne w podłodze, suficie i ścianie tylnej oraz potrójne szyby izolacyjne gwarantują maksymalną efektywność energetyczną.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście

022 5244291

lub skorzystaj z naszego