Piwnice winne seria CAVEPRO

Piwnice winne seria CAVEPRO

Dzięki wysokiej jakości systemowi regałów na wino CAVEPRO możesz w atrakcyjny wizualnie sposób wyposażyć swoją piwniczkę lub sklep z winami. Ten reprezentacyjny system oferuje duże możliwości kombinacji dzięki szerokiemu wyborowi modułów.

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Piwnica na wino w Szwajcarii

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Prywatna piwnica z winami w Niemczech

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Piwnica z winami we Francji:
LA VILLA DU PONT D’AVIGNON

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Winoteka w Francji

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Piwnica z winami we Francji

Referencje klienta: Budowa piwnicy na wino CAVEPRO

Prywatna piwnica z winami w Francji

Dzięki unikalnemu i bardzo wysokiej jakości systemowi modułowemu CAVEPRO można teraz w bardzo elastyczny sposób stworzyć własne, indywidualne wyposażenie piwnicy na wino. Wszystkie moduły są do siebie perfekcyjnie dopasowane i można je ze sobą łączyć.

Umeblowanie piwnicy na wino całkowicie elastyczne

Dzięki systemowi "CAVEPRO" to Ty decydujesz, jak najlepiej zaprezentować swoje wino. Wszystkie elementy serii można łatwo układać jeden na drugim i rozbudowywać - wyobraźnia nie ma granic. Jeśli chcesz zmienić wyposażenie piwnicy na wino, moduły można łatwo przestawić lub uzupełnić w zależności od potrzeb.

Wysoka jakość produkcji

Wszystkie elementy z serii CAVEPRO produkowane są w Niemczech i wykonane z płyt drewnopochodnych z milimetrową precyzją. Dzięki dużej masie własnej korpusów, każda zmontowana konstrukcja charakteryzuje się dużą stabilnością i jest idealnym rozwiązaniem dla wyposażenia piwnicy na wino. Poszczególne elementy mają delikatne, naturalne usłojenie i są pokryte odporną żywicą melaminową, która chroni je przed uderzeniami, zadrapaniami i działaniem światła.

Różnorodność optyczna poprzez asortyment materiałów

Korpusy systemu wykonane są z mocnego drewna, a w przypadku elementów wstawek do wyboru mamy również blat szklany lub metalowy. Te opcje pozwalają zrealizować ekscytujące możliwości dla Twojego wyposażenia piwnicy. Dzięki czarnym, metalowym wstawkom można postawić nowoczesne akcenty.

Wszechstronna

Czy to w pomieszczeniach prywatnych lub firmowych, czy w winiarni lub winiarni - ten reprezentacyjny system wszędzie przyciąga wzrok. CAVEPRO można wykorzystać nie tylko do wyposażenia piwnicy na wino, ten wysokiej jakości system może służyć również jako elegancka ścianka działowa lub praktyczna półka na książki i dekoracje.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: