Vitrus - Szklana witryna

Vitrus - Szklana witryna

Vitrus to przeszklone i klimatyzowane pomieszczenie do przechowywania wina, które łączy w sobie doskonałe właściwości izolacyjne i nowoczesny, elegancki wygląd. Vitrus jest dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu można go optymalnie dostosować do każdej przestrzeni.

System VITRUS został starannie opracowany w oparciu o bogate doświadczenie. Wszechstronny system modułowy obejmuje izolowane panele podłogowe, ścienne i sufitowe, a także obramowane szklane drzwi i stałe przeszklenia, które idealnie do siebie pasują.

Szklana szafka jest kompatybilna z szeroką gamą dodatkowych elementów sterujących temperaturą wina, co zapewnia dodatkową funkcjonalność. Jednocześnie szkło ma optymalne właściwości izolacyjne.

VITRUS jest dostępny w dwóch wersjach, jedna jako sama obudowa, a druga z wyposażeniem wewnętrznym podłogi, ściany i sufitu, a także systemami półek. Opcjonalnie istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w jednostkę chłodzącą.

Szeroki zakres możliwości konfiguracji

VITRUS oferuje szeroki wachlarz dostępnych opcji projektowych. Obudowa jest dostępna w wielu rozmiarach i może być przeszklona z jednej, dwóch, trzech lub wszystkich czterech stron. Jest dostępna w wersji do zabudowy lub wolnostojącej, z jednymi, dwoma lub trzema drzwiami. Wszystkie wymiary można dostosować do potrzeb.

Zapraszamy do rozmowy z nami na temat różnorodnych możliwości VITRUS - chętnie doradzimy.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Chętnie doradzimy Państwu osobiście

022 5244291

lub skorzystaj z naszego