Piwnice winne - akryl

Piwnice winne - akryl

Piwnice na wino z akrylowymi stojakami na wino są absolutnym przyciągaczem wzroku. Lśnią nowoczesnym, purystycznym designem. Pośrednie oświetlenie LED wprowadza dodatkowe akcenty.

Referencje klienta: Akrylowe stojaki na wino

Piwnica na wino w Szwajcarii

Referencje klienta: Akrylowe stojaki na wino

Sklep, Guernsey, Zjednoczone Królestwo

Referencje klienta: Akrylowe stojaki na wino

La Villa Blanche, Francja

Piwnica na wino z akrylowymi stojakami na wino jako absolutna atrakcja wizualna

Piwniczka z wyróżniającymi się, eleganckimi i innowacyjnymi akrylowymi systemami prezentacji wina wzbudza emocje. Absolutnie nowoczesny sposób przechowywania wina jest wizualną atrakcją i inspiruje nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości.

Wino jest na pierwszym planie

Przezroczysty materiał akrylu tworzy nowoczesny, purystyczny design, w którym na pierwszy plan wysuwają się butelki z winem. Tutaj widok na etykietę nie jest przesłonięty i zawsze masz swoje ulubione wina w zasięgu wzroku.

Specjalne akcenty dzięki oświetleniu

Zastosowanie przezroczystych materiałów, takich jak akryl czy szkło kryształowe, w połączeniu z odpowiednim oświetleniem tworzy wymarzoną grę świateł i refleksów, która natychmiast ożywia każde pomieszczenie. Te stojaki na wino tworzą piękno i elegancję, która sprawi, że Twoje butelki pojawią się w czarującym świetle.

Made in Italy

Włoska produkcja połączona z wyjątkową kreatywnością i innowacyjnymi technikami gwarantuje wysokiej jakości produkty dla winiarni, hoteli, gastronomii i oczywiście do użytku prywatnego. Zainspiruj się niezwykłymi, nowoczesnymi pomysłami, które ma dla Ciebie piwnica na wino z akrylowymi stojakami na wino.

Chętnie doradzimy Ci osobiście!

Indywidualne planowanie i doradztwo

Jako specjaliści w dziedzinie przechowywania wina oferujemy Państwu kompleksową obsługę od planowania do realizacji Państwa indywidualnej piwnicy na wino. Nasz zespół konstruktorów piwnic na wino kompetentnie prezentuje atrakcyjne rozwiązania prezentacyjne dla każdej przestrzeni.

Zaplanuj online swoją piwnicę na wino

Zapraszamy do skorzystania z naszego internetowego planera piwnic, aby nasi kompetentni doradcy znali kluczowe dane Państwa piwnicy. W celu zaprojektowania Państwa indywidualnej piwnicy na wino, odpowiadającej Państwa życzeniom i budżetowi, chętnie udzielimy Państwu porad podczas osobistego spotkania.

Zadzwoń do nas:

022 5244291

Wyślij nam e-mail: