Vitrus - Szklana witryna

Vitrus - Szklana witryna

Vitrus to przeszklone i klimatyzowane pomieszczenie do przechowywania wina, które łączy w sobie doskonałe właściwości izolacyjne i nowoczesny, elegancki wygląd. Vitrus jest dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu można go optymalnie dostosować do każdej przestrzeni.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Szerokość (cm)
cm
-

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 6

na stronę
Ustaw kierunek malejący

System VITRUS został starannie opracowany w oparciu o bogate doświadczenie. Wszechstronny system modułowy obejmuje izolowane panele podłogowe, ścienne i sufitowe, a także obramowane szklane drzwi i stałe przeszklenia, które idealnie do siebie pasują.

Szklana szafka jest kompatybilna z szeroką gamą dodatkowych elementów sterujących temperaturą wina, co zapewnia dodatkową funkcjonalność. Jednocześnie szkło ma optymalne właściwości izolacyjne.

VITRUS jest dostępny w dwóch wersjach, jedna jako sama obudowa, a druga z wyposażeniem wewnętrznym podłogi, ściany i sufitu, a także systemami półek. Opcjonalnie istnieje możliwość dodatkowego wyposażenia w jednostkę chłodzącą.

Szeroki zakres możliwości konfiguracji

VITRUS oferuje szeroki wachlarz dostępnych opcji projektowych. Obudowa jest dostępna w wielu rozmiarach i może być przeszklona z jednej, dwóch, trzech lub wszystkich czterech stron. Jest dostępna w wersji do zabudowy lub wolnostojącej, z jednymi, dwoma lub trzema drzwiami. Wszystkie wymiary można dostosować do potrzeb.

Zapraszamy do rozmowy z nami na temat różnorodnych możliwości VITRUS - chętnie doradzimy.