Karafki i nalewaki

Karafki i nalewaki

Dekantery i karafki pozwalają szczególnie dobrze rozwinąć aromaty wina. Zaprezentuj swoje wina w tych pięknych naczyniach.
Filtr
Filtr
Cena
-
Materiał
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Dekanter DAISY

  Casa Select Alt

  Edzard
  Dekanter DAISY
  Tylko 449,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 26 cm x szer. 26 cm x gł. 11 cm
 2. Karafka z miseczka na lód

  Casa Select Alt

  Karafka z miseczka na lód
  zamiast 249,75 zł Tylko 199,75 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 22,5 cm x szer. 22 cm x gł. 22 cm

Produkty 17

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Karafki i dekantery

Dopasowanie akcesoriów do Twojego wina

Doskonałą przyjemność z picia wina zapewni Ci piękna karafka lub atrakcyjna karafka! Dzięki dekantacji optymalizujesz smak wina i możesz zaprezentować swoją szlachetną kroplę w atrakcyjnej szacie graficznej. Na pro-wino.pl z pewnością znajdziesz odpowiednią karafkę, dzbanek do wody, karafkę lub karafkę. Posiadamy wiele karafek i dekanterów w różnych wzorach od wielu renomowanych producentów. Jeśli chcesz kupić karafkę lub dekanter online, szybko znajdziesz to, czego szukasz w naszym bogatym sklepie internetowym.


Stylowe karafki i dekantery

Dekanterów i karafek nie powinno zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym, w którym ludzie lubią pić wino. Miłośnicy wina wiedzą: Wino musi być zdekantowane z butelki do karafki, aby mogło rozwinąć swój pełny aromat. Podczas dekantacji, wino spływa do karafki na dużej powierzchni i jest wzbogacony o tlen w procesie. Smukła szyjka butelki pozwala na lepszą cyrkulację powietrza bez ucieczki bukietu. Dekantacja jest również dobrą okazją do udekorowania stołu piękną karafką. W naszym sklepie znajdziesz karafki w różnych wzorach: duże, małe, wijące się, dmuchane, bulwiaste, fantazyjne lub gładkie - dla każdego gustu znajdzie się odpowiednia karafka do wina.


.

Perfekcyjna przyjemność picia wina

Eleganckie karafki gwarantują uwagę i rozpieszczającą atmosferę przy stole. Zachwyć siebie i swoich gości stylowymi i pięknymi karafkami do wina. Doskonałym prezentem są również karafki i dekantery. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiednich karafek lub karafek do domu, czy do gastronomii: nasz bogaty asortyment oferuje wszystko, co jest potrzebne do doskonałego delektowania się winem.

Ułóż piękne akcenty i kup online karafki lub klasyczne karafki już teraz.

.