Od ponad 25 lat Twój kompetentny partner w zakresie stojaków na wino i akcesoriów do wina

Warunki dostawy

SZYBKA DOSTAWA

Naszym celem jest dostarczenie zakupionych produktów do naszych klientów tak szybko, jak to możliwe po otrzymaniu zamówienia. Większość z naszych produktów magazynowych może być dostarczona natychmiast. Jeśli w opisie przedmiotu nie zaznaczono inaczej, dostawy realizujemy z magazynu, zazwyczaj w ciągu 5-7 dni roboczych.

CENY DOSTAW

Za dostawę paczek pobieramy zryczałtowaną opłatę w wysokości 35,00 zł od zamówienia.

Artykuły oznaczone symbolem są traktowane jako towary masowe, a koszt transportu wynosi 165,00 zł od zamówienia. Symbol ten odnosi się do wysyłki pojedynczego artykułu.

Wysyłka za pośrednictwem spedycji/frachtu jest tylko dostawą bezpośrednią. Na życzenie i za dodatkową opłatą organizujemy dostawę do wybranego miejsca.

Dostawa kamiennych regałów na wino jest możliwa tylko na specjalne życzenie. Nasza polityka zwrotów nie obejmuje kamiennych regałów na wino.

WYGODNA I BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Akceptujemy wiele wygodnych metod płatności. Mogą Państwo wybrać pomiędzy Paypal, kartą kredytową lub przedpłatą.

PayPal
Za pomocą konta Paypal można dokonywać płatności z zachowaniem wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Obciążymy Państwa kosztami zgodnie z metodami płatności obowiązującymi na Państwa koncie. Aby skorzystać z tej metody trzeba posiadać konto Paypal.

Karta kredytowa
Płatności kartą kredytową (MasterCard, Visa) są wygodne i bezpieczne. Należna kwota zostanie zawieszona po złożeniu zamówienia i zostanie pobrana z Państwa karty kredytowej dopiero po wysłaniu towaru.

"MasterCard i Visa" działają w następujący sposób: jeśli chcą Państwo zapłacić kartą kredytową, weryfikacja za pomocą kodu i/lub hasła zapewni większe bezpieczeństwo transakcji. Pojawia się dodatkowe pole do wpisania przez Państwa kodu / hasła, które są zakodowane i wysłane bezpośrednio do firmy obsługującej kartę kredytową w celu weryfikacji. Jeśli nie posiadają Państwo kodu lub hasła, prosimy o kontakt z firmą obsługującą Państwa kartę kredytową.

Jeśli chcą Państwo zwrócić zakupiony przedmiot, niezależnie od przyczyny, pełna kwota zostanie zwrócona na Państwa konto PayPal lub kartę kredytową. Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie zwrotu produktów Casa Select.

Przedpłata
Po zakończeniu procesu składania zamówienia, klient może przelać należną kwotę na firmowe konto bankowe. Niezwłocznie po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty zamówienie zostanie wysłane.