Profesjonalne i luksusowe chłodziarki do wina

Profesjonalne i luksusowe chłodziarki do wina

Profesjonalne i luksusowe chłodziarki do wina są wysokiej jakości i ekskluzywne szafy na wino z innowacyjnymi funkcjami i oferują dużą pojemność lub służyć jako specjalny obiekt projektowy.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Efektywność energetyczna
Materiał
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Jednostrefowa chlodziarka do wina Pevino Imperial Giant, 267 fl.

  Casa Select Alt

  PEVINO
  Jednostrefowa chlodziarka do wina Pevino Imperial Giant, 267 fl.
  Tylko 24 995,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 201,5 cm x szer. 75 cm x gł. 72 cm
  Liczba butelek: 267
 2. Chlodziarka do wina LG SIGNATURE z funkcja InstaView

  Casa Select Alt

  Chlodziarka do wina LG SIGNATURE z funkcja InstaView
  Tylko 44 995,00 zł z VAT, plus koszty wysyłki
  Wymiary: wys. 179 cm x szer. 70 cm x gł. 73,5 cm
  Liczba butelek: 65

Produkty 12

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

Profesjonalne i luksusowe chłodziarki do wina dla dużych zapasów wina

.

Profesjonalne i luksusowe chłodziarki do wina to wysokiej jakości ekskluzywne szafy do kontroli temperatury wina z innowacyjnymi funkcjami. Zapewniają one, że Twoje wina są zawsze przechowywane w dokładnie odpowiedniej temperaturze.


Lodówki profesjonalne: idealne do zastosowań profesjonalnych

.

Profesjonalne chłodziarki do wina znajdują zastosowanie głównie w branży gastronomicznej, np. w restauracjach, winiarniach, wine barach, ale także w winiarniach czy degustatorniach. Wszędzie tam, gdzie trzeba schłodzić dużą ilość butelek. Profesjonalne chłodziarki do wina są zatem przeznaczone do większych ilości butelek. Dzięki temu klienci i goście mają do dyspozycji większy wybór win. Pożądaną butelkę można wyjąć łatwo, szybko i w większej ilości. Zaletą profesjonalnej chłodziarki do wina jest również to, że wina są chłodzone bezpośrednio do idealnej temperatury serwowania. Dzięki jednostrefowej lub dwustrefowej chłodziarce do wina możesz zaserwować swojemu klientowi lub gościowi białe lub czerwone wino bezpośrednio, gotowe do picia.


.

Niezwykłe projekty i piękna prezentacja: nasze luksusowe chłodziarki do wina

.

Czy to eleganckie i minimalistyczne, czy też nowoczesne z przyciągającym wzrok oświetleniem, nasze luksusowe chłodziarki do wina zachwycają swoim wyjątkowym designem. Wysokiej jakości wykonanie potężnych szaf chłodzących na wino znajduje odzwierciedlenie w każdym najmniejszym szczególe projektu. Imponująca chłodziarka do wina w górnym segmencie cenowym robi na gościach doskonałe wrażenie i świadczy o dobrym smaku. Butelki w luksusowej chłodziarce do wina mogą być podziwiane, porównywane i wybierane przez gości. Aby doskonale zaprezentować swoje butelki, możliwości prezentacji są wszechstronne. Umieść butelki w lodówce pod sobą, obok siebie lub na pochyłych półkach prezentacyjnych i pozwól szlachetnym kroplom zaistnieć jako część wyposażenia. Szczególnie sprytne: gdy etykieta jest przechowywana pod kątem, można ją zobaczyć jednym spojrzeniem.

.

Chłodziarka do wina jako luksusowy mebel - jeśli szukasz profesjonalnych &luksusowych chłodziarek do wina, nasz sklep internetowy jest właśnie dla Ciebie. Wybierz swój ulubiony spośród wysokiej jakości modeli z konfigurowalnymi funkcjami i zachwyć swoich gości oraz innych miłośników wina nowym centralnym punktem dla Twoich wybornych trunków!