Od ponad 25 lat Twój kompetentny partner w zakresie stojaków na wino i akcesoriów do wina
Klimatyzatory do wina

Klimatyzatory do wina

Jednostki kontroli klimatu wina są niezbędne dla profesjonalnej piwnicy winiarskiej, aby zachować wartość win. Temperatury, które są zbyt wysokie lub zbyt niskie, a przede wszystkim wysokie wahania temperatury uszkodzić szlachetne wina.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
.

Klimatyzatory do wina - ważne dla profesjonalnego przechowywania wina w piwnicy

.

Jednym z najważniejszych warunków dla doskonałego przechowywania wina jest temperatura otoczenia. Zbyt wysokie lub zbyt niskie temperatury, a przede wszystkim duże wahania temperatury mogą uszkodzić szlachetne krople. Odpowiednie klimatyzatory do wina zapewniają idealną i przede wszystkim stałą idealną temperaturę 12 do 14 stopni w Państwa piwnicy na wino


.

Systemy chłodzenia

Innowacyjna technologia umożliwia profesjonalną klimatyzację nawet w prywatnych piwnicach winiarskich. Do tego celu dostępne są urządzenia z izolacją akustyczną o różnych wydajnościach klimatyzacji, dostosowanych do wielkości pomieszczenia. Gwarantują one stałą temperaturę np. 10 do 12 stopni C. W zależności od modelu, klimatyzacja może być dostarczana do pomieszczeń o kubaturze od 25 m³ do 240 m³. Urządzenia klimatyzacyjne są stosunkowo łatwe w montażu i dopasowują się do projektu przestrzennego piwnicy na wino pod względem wielkości i konstrukcji. Oferujemy modele, które mogą być zainstalowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz piwnicy na wino. W celu uzyskania optymalnego efektu chłodzenia, ściany wewnętrzne, sufit i drzwi klimatyzowanego pomieszczenia muszą być izolowane.


Odwilżacze dla właściwej wilgotności

.

Suche powietrze może na dłuższą metę zaszkodzić Twoim cennym kroplom! Jeśli chcesz, aby Twoje skarby dojrzewały w spokoju przez lata, musisz zapewnić odpowiednią wilgotność w swojej piwnicy na wino. Ponieważ wilgotność jest stale zmienna i nierówna w zależności od pory roku, warunków pogodowych i regionu, zaleca się zainstalowanie nawilżacza w piwnicy na wino. Optymalny poziom wilgotności dla dojrzewania wina wynosi od 60 do 80%. Dzięki nawilżaczowi powietrza można utrzymać tę idealną wartość i stale ją sprawdzać.


Użyteczne akcesoria do sterowania klimatem

.

Do monitorowania temperatury i wilgotności w Twojej piwnicy z winami oferujemy różne higrometry i termometry. Dzięki tym przydatnym urządzeniom można zawsze bardzo dokładnie odczytać aktualne wartości, takie jak temperatura, wilgotność, ciśnienie itp. Wystarczy powiesić lub postawić ten praktyczny dodatek, a wszystkie potrzebne informacje będziesz miał pod ręką.

Zajrzyj na naszą stronę internetową i odkryj przydatne akcesoria, które sprawią, że Twoja piwnica na wino będzie jeszcze bardziej efektywna i atrakcyjna. Korzystacie Państwo również z naszych obszernych warunków serwisowych i gwarancji.