Regał na wino serii PRESTIGE

Regał na wino serii PRESTIGE

Ekskluzywna i wysokiej jakości seria półek PRESTIGE umiejętnie łączy w sobie funkcjonalność i design. Nadaj swojej piwnicy z winami, winotece lub sali degustacyjnej elegancką atmosferę dzięki tym wykonanym na zamówienie półkom, w których Ty i Twoi goście będziecie mogli cieszyć się każdą degustacją.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Kolor
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-
.

Seria regałów na wino PRESTIGE

Ekskluzywna i wysokiej jakości seria stojaków na wino PRESTIGE umiejętnie łączy funkcjonalność i design

.

Nadaj swojej piwnicy, winiarni lub sali degustacyjnej elegancką atmosferę dzięki tym wykonanym na zamówienie półkom, w których Ty i Twoi goście będziecie mogli cieszyć się każdą degustacją. Oczywiście, PRESTIGE może również pięknie wzbogacić Państwa przestrzeń życiową. Gotowe do montażu półki zostały przemyślanie zaprojektowane, aby przechowywać butelki bezpiecznie i w zasięgu ręki. Dzięki wszechstronnemu podziałowi poszczególnych modeli na przegródki, profesjonalna segregacja win według odmian, kształtu butelki i rocznika jest dziecinnie prosta.


Solidne drewno dla najwyższej jakości klasy premium

PRESTIGE jest wykonany przez wykwalifikowanych rzemieślników w misternej pracy stolarskiej i z wielką miłością do materiału i wykonania. W każdym szczególe czuć jakość materiałów i pasję stolarzy. Wszystkie półki mają wysokość 210 cm z wyjątkiem półki nr 1 (wysokość 91 cm, idealna pod okna piwniczne) i są wykonane z dokładnością co do milimetra. Na ściany zewnętrzne zastosowano trwałe deski dębowe o grubości 2,8 cm. Taka grubość półek nadaje PRESTIGE niezwykle wysoką stabilność i stateczność. Wewnętrzne przegródki o grubości 1,8 cm umożliwiają przechowywanie niezliczonej ilości butelek w poziomie, w pionie, a nawet pod kątem w tym uniwersalnym stojaku na wino bez żadnych obaw.

>>.

Wykonane z litego dębu premium w dwóch wariantach

.

PRESTIGE wykonany jest w całości z litego drewna dębowego. Drewno dębowe jest sprawdzonym materiałem w branży winiarskiej i jest wykorzystywane m.in. do produkcji beczek barrique. Ciesz się delikatnym, naturalnym usłojeniem drewna dębowego bez sęków, z którego produkowany jest PRESTIGE. Seria stojaków na wino jest dostępna w kolorze naturalnego dębu o jasnym wyglądzie lub bejcowanego brązu.

.

14 półek z różnymi podziałami

.

Oferujemy 14 regałów z serii PRESTIGE, każdy z innym podziałem. Na półkach oprócz ulubionych kropli przechowuj kieliszki lub karafki. Niektóre z modeli posiadają również półki, na których doskonale wyeksponowane są poszczególne butelki lub inne akcesoria. Niezależnie od tego, czy chcesz przechowywać tylko kilka butelek, czy wypełnić półkami całą piwnicę, PRESTIGE to system regałów na wino, który rośnie wraz z Twoimi zapasami wina.