System premium CAVEPRO

System premium CAVEPRO

Dzięki wysokiej jakości i ekskluzywnemu systemowi regałów CAVEPRO wszystkie moduły są do siebie idealnie dopasowane i można je ze sobą łączyć. Dzięki temu mogą Państwo elastycznie dopasować swój indywidualny stojak na wino. Czy to w pomieszczeniach prywatnych, czy służbowych - wszędzie system reprezentacyjny przyciąga wzrok i może służyć równie dobrze jako półka na książki, jak i półka dekoracyjna.
Filtr
Filtr
Cena
-
Liczba butelek
-
Materiał
Design / Styl
Wysokość (cm)
cm
-
Szerokość (cm)
cm
-
Głębokość (cm)
cm
-

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 9

na stronę
Ustaw kierunek malejący
.

System regałów na wino "CAVEPRO"

Dzięki unikalnemu i bardzo wysokiej jakości systemowi modułów CAVEPRO możesz teraz wspaniale uelastycznić swoją indywidualne wyposażenie piwnicy na wino razem. Wszystkie moduły są idealnie dopasowane i mogą być łączone ze sobą.


.

Wyposażenie winiarni całkowicie elastyczne

.

Dzięki systemowi "CAVEPRO" to Ty decydujesz, jak najlepiej zaprezentować swoje wino. Wszystkie elementy z serii można łatwo układać jeden na drugim i jeden w drugim. umieszczone jedna w drugiej - wyobraźnia nie ma granic. Jeśli chcesz zmienić wyposażenie swojej piwnicy na wino, moduły można łatwo przearanżować lub rozszerzyć w zależności od potrzeb.


Wysoka jakość produkcji

Wszystkie elementy z serii "CAVEPRO" są produkowane w Niemczech i są produkowane z dokładnością co do milimetra z płyt z materiałów drewnopochodnych. Ze względu na dużą masę własną korpusu Każda zmontowana konstrukcja charakteryzuje się wysokim stopniem stabilności i jest idealnym rozwiązaniem dla wyposażenia piwnicy na wino. Poszczególne elementy charakteryzują się delikatnym, naturalnym usłojeniem i są pokryte trwałą żywicą melaminową, co chroni je przed uderzeniami, zadrapaniami czy działaniem światła.


Optyczna różnorodność dzięki mieszance materiałów

.

Korpusy systemu zbudowane są z wytrzymałego drewna, a do wyboru mamy również szklane lub metalowe elementy wkładów. Opcje te pozwalają na wdrożenie ekscytujących możliwości w swoim umeblowanie piwnicy wina. Dzięki czarnym metalowym wstawkom wprowadzisz nowoczesne akcenty do wyposażenia piwniczki na wino.


.

Wielorakie zastosowanie

Czy to w pomieszczeniach prywatnych czy firmowych, czy to w winotece czy w winiarni - ten reprezentacyjny system jest wszędzie. dekoracyjny element przyciągający wzrok. "CAVEPRO" ma zastosowanie nie tylko do wyposażenia piwnic winnych, ten wysokiej jakości system może być również wykorzystywany. służyć jako elegancki dzielnik pokoju lub praktyczna półka na książki i dekoracje.