Regał na wino STONE z tworzywa sztucznego, zestaw 2 sztuk na 30 butelek

Modułowy regał na butelki - możliwość rozbudowy - regulowany - zajmuje niewiele miejsca
Wybierz model:
  1. Regał na wino STONE z tworzywa sztucznego, zestaw 2 sztuk na 30 butelek
    Tylko 249,50 zł z VAT, plus koszty wysyłki
Tylko 249,50 zł z VAT, plus koszty wysyłki
W magazynie
Regał na wino STONE z tworzywa sztucznego, zestaw 2 sztuk na 30 butelek
Tylko 249,50 zł z VAT, plus koszty wysyłki
Więcej produktów

Art. Nr. 27341
na magazynie, czas wysylki: ok. 5-6 dni

Numer

Wymiary: wys. 86 cm x szer. 50 cm x gł. 26 cm
Materiał: Plastik
Kolor: szary
Liczba butelek: 30
Typ butelki: Butelki 0,375 l, Butelki 0,75 l, Butelki 1,0 l, Butelki szampana

Opis

Dzięki elementom regału na butelki o przyjaznym wyglądzie kamienia można doskonale zaprojektować kuchnię, piwnicę i inne zakątki.
System modułowy wykonany z ultralekkiego polistyrenu pozwala na elastyczną konfigurację od ścianek działowych o połowie wysokości do konstrukcji o pełnej wysokości. Trzy elementy można układać jeden na drugim do wysokości 1,29 m. Możliwość indywidualnej rozbudowy.  
STONE to modułowy regał na butelki, który można dowolnie rozbudowywać na wysokość i szerokość. Każdy moduł półki oferuje miejsce na maksymalnie 15 butelek. Idealne rozwiązanie dla perfekcyjnego wykorzystania przestrzeni: moduły można po prostu przyciąć na żądany wymiar i kształt za pomocą zwykłej piły. Może być używany w dowolny sposób. Można je oczywiście stosować nie tylko do butelek po winie i szampanie, ale także do wszystkich dostępnych w handlu butelek o średnicy do 9,2 cm, a nawet do butelek po napojach bezalkoholowych o pojemności 1,5 l.
Precyzyjnie dopasowane profile izolacyjne. Poszczególne moduły półek można w kilku prostych krokach zmontować w dowolny kształt.
Bez śrub, kołków, narzędzi: konstrukcja wtykowa z lekkiego polistyrenu izoluje również przed ciepłem, światłem, wibracjami i wilgocią. Twoje butelki są przechowywane bezpiecznie, poziomo, dobrze zorganizowane i łatwe do wyjęcia. Zamów teraz praktyczny zestaw 42 na 630 butelek i zaoszczędź nawet 200 zł.
Wymiary poszczególnych modułów: H 43 x W 50 x D 26 cm.

Klienci kupili również
To może Cię również zainteresować
Polecamy